Reference

Zpět na přehled bazénů

KURZY PLAVÁNÍ

2013/02/16 Dana Lomová
Od září, kdy se „otužujeme“ v Panoramě je Honzík bez rýmy, kašle, chřipek, nebyl ani jednou nemocný, paradoxně má rýmu až teď po vánočních prázdninách strávených „nicneděláním“ převážně doma:)

2012/09/06 Dalibor Prokeš – Agentura Full Production
Ondru Lachmana znám osobně a dodnes jsem vlastně nepochopil, kde bere sílu a zapálení pro svou plaveckou školu. Takže – kdo máte děti a chtěli byste je přihlásit do školy plavání, mohu vřele doporučit.

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

2016/08/20 pí. Lapáčková
Velice oceňujeme výbornou organizace tábora (aktivity byly skvěle promyšlené a naplánované, děti byly pořád zabavené), dcera si to moc užila (líbily se ji všechny aktivity – jak dopolední, plavání, tvoření, tak i odpolední sportovní aktivity, večerní bazén + přespání v Juliši). Dále moc chválíme za vynikající komunikaci s námi rodiči během tábora – za posílání informací z každého dne a za fotky (na žádném příměstském táboře jsem se s tímto nesetkala). Je vidět, že to s dětmi umíte a hlavně že vás vaše práce baví!

2016/08/15 Ondřej Benda
Ondro,smekám přede vámi! Takto excelentně propracovaný příměstský tábor, věnování se dětem, jsme nikde jinde nezažili. Maty byl na in-line táboře (také příměstský) a mluví pouze o vašem! Každý den přicházel nadšený, plný dojmů a únavy ;-) a v plavání vidím za týden velký pokrok. Díky!

2016/07/31 Irena Landová
Tábor je super, děti si to užívají maximálně. Škoda, ze není tábor i klasicky (14 dni, ty starší by si to jistojistě zasloužili). Letos si děti pochvaluji sportovní hry a výrobu „pamětních olympijských knížek“.
Příští rok už chtějí jít na dva týdny a na podzim by rádi do Pekla. :-)

2015/07/25 Iveta Hejduková
Milý Ondro, milá Šárko,
myslím, že za všechny rodiče můžu poděkovat za úžasný týden, který jste společně připravili pro naše děti. Už jenom Adamova pochvala: jednoho z nejlepších týdnů jeho života mluví za vše.. Můj Ondra byl nadšený z každého dne a bylo na něm vidět, že i když se mu těžko vstávalo, tak se těšil na každý další den a litoval, jak to vše rychle uteklo.
Nebylo to jednoduché, v takových tropech, připravit pro děti zábavou naplněný každý den. A Vám se to povedlo dokonale.
Fakt, klobouk dolů a ještě jednou díky.
Přeju hodně štěstí do dalších turnusů.:)

2015/08/04 Irena Adameková
Pane Lachman,
ještě jednou se Vám chceme poděkovat. Rudko prožil nádherné 4 dny, je spokojený, klidný – a perfektně motivovaný, že chce být velký chlapec a ne mimino. Zubaře zvládl napoprvé i s vrtáním. Tomuto úspěchu předcházelo několik neúspěchů..
Dětem skutečně rozumíte. A za to klobouček dolů.
S pozdravem, Adameková.

2015/08/09 Naxerovi
Ahoj Ondro,
ještě jednou bychom chtěli moc poděkovat za bezvadnou organizaci tábora a zasílání updatů a fotek. Je to super a doufám, že se tábora budeme moci zúčastnit i příští rok.
Musela to být v tom úmorném vedru dřina, přesto jste měli pořád úsměv na rtech..
Máťa si tábor moc užil, pořádně se vyspal a už zase řádí.
Užívej zbytek léta a ahoj v září na bazénu.
Lucka, Petr a Máťa.

2015/08/10 Jitka Krásová
Oceňuji Váš přístup a „zápal“ pro děti, Vaše akce mohu jen doporučit.

2015/08/09 Karla Brixová
Dobrý den, Ondřeji,
tak abyste neděkoval jen Vy, určitě si zaslouží především poděkování Vaše osoba za dokonalou přípravu všeho, kompletní zajištění (myslíte na vše), Vaše nadšení, které dokážete přenést i na děti (až tak, že jdouce cestou necestou Ondra po dni stráveném s Vámi hledá, kde by se mohl ještě zavěsit a potrénovat) a následně po jednotlivých dnech i vyčerpávající reportáže. To je určitě bezva. Je fajn, že víme, že se na Vás můžeme spolehnout. Když Vám svěříme dítě, jsme naprosto v klidu. Ondra je v dobrých rukou krále Miroslava:) A jako třešnička na dortu překvapení (přespání na Juliši), které bylo hlavně odměnou pro rodiče. To oceňuji dvojnásob, jelikož je to pro nás opravdu svátek. (Zároveň podotýkám, že jste si nasadil laťku velice vysoko pro další léta).
Tímto se na Vás rovněž těšíme příští rok, pokud Vás entuziasmus neopustí. A doufáme, že ne. Ani po výjezdním soustředění. Na viděnou v neděli na dalším plaveckém soustředění.
Zdraví Karla Brixová

2015/08/03 Ondřej Benda
Díky za skvělý příměstský tábor! Oceňujeme doprovodné aktivity; komunikaci před, během i po táboře a excelentní výuku plavání, která Matyáše nejen moc bavila, ale naučila ho více, než jinde za poslední rok. Maty také děkuje a prý se už těší na příští tábor:)
Ondřej Benda

2015/08/03 Radka Pataridu
Děkujeme za úžasný týden, který jste dětem připravili. Program byl perfektní a syn si celý týden náramně užíval. Už v pátek večer se ptal, jestli příště může na tábor znovu a byl poněkud zklamaný, že to bude až za rok:). My, jako rodiče, jsme navíc vedle výborné organizace a skvělého přístupu k dětem velmi ocenili denní přehled o tom, co děti dělají a fotky z daného dne – to rozhodně není standardem jiných příměstských táborů.

2015/07/29 Jana Kuperová
Luxusní – smekám před Vašimi organizačními schopnostmi.

2015/07/26 Miroslava Málková
Hlavně chci moc poděkovat. Dlouhá léta jsem vedla turistický oddíl, takže vím, že práce s dětmi je velká radost, ale také velká starost. A vy to děláte dobře, protože to děláte s láskou. Díky

2015/07/27 Ondřej Tobišek
Děkujeme, nasazení instruktorů bylo absolutní, děti byly nadšené. Adélka by nejradši šla ještě jeden týden.

2015/07/27 Lenka Petráčková
Za neutuchající energii a přístup k dětem mate můj obdiv!

2015/07/27 Dana Mikolášová
Naše děti jsou poměrně neunavitelné, Vám se to povedlo a navíc byly více než spokojené!:)

LETNÍ INTENZIVNÍ KURZ PLAVÁNÍ V JULIŠI

2015/09/15 Lukešovi
Dobrý den pane Lachmane,
moc ráda bych zapěla ódu na neuvěřitelnou Terezku.
Absolvovala jsem se svými dětmi 5 a 7 let (milujících vodu, ale jen s rukávky či kruhem) intenzivní letní kurz plavání.{target:blan­k}. Během 5dnů / 45 min lekcí se z našich naprostých neplavců stali báječní lachtánci. Ten posun ze dne na den byl prostě dech beroucí! Váš výukový systém je úžasně logický a dětem naprosto přirozený. Vše jim šlo samo a Terezka vždy věděla, kdy má být přísnější a kdy rozdat srdíčko a děti podpořit.
S manželem jsme jen kroutily hlavami. Naše děti kopou znakové a kraulové nohy, splývají o 106 už i s potřebnými nádechy, otáčí se během splývání ze zad na bříško, pracují na znakových rukách. Také se naučily bezpečně šlapat vodu a orientovat se v prostoru, uvolnit se do hvězdy a z té se samostatně rozkopat do znakových nohou a doplavat ke kraji..no prostě FANTAZIE. Šipky a potápění byly jen třešinkou na mnohapatrovém dortu. DĚKUJEME!
Přejeme Vám krásné dny ve vodě i mimo ní a těšíme se brzy na Terezku
Kryštůfek, Valinka, Šárka a Jakub Lukešovi

ZÁPIS NA PLAVECKÉ KURZY září - LEDEN PRÁVĚ PROBÍHÁ. PRO REGISTRACI KLIKNĚTE ZDE.

Pro registrace klikněte zde.