Tereza Ryčková

Plavecká instruktorka dětí od 5 měsíců do 6 let
terka@lachmanek.cz
tel.: +420 725 345 000

V roce 1991 začala s plaváním jako aktivní maminka se svojí nejstarší dcerou. Postupně plavala se svými třemi dětmi v různých baby clubech v Praze. V roce 2000 získala kvalifikaci Instruktor plavání kojenců, batolat a předškoláků u Evy Kiedroňové, kde následně pracovala jako instruktorka plavání.

Po návratu z mateřské plavala v K+P Baby clubu TEDO s.r.o. pod vedením MUDr. Ivy Malé a MUDr. Jany Pokorné. Zde se profilovala především na plavání s dětmi od 3 měsíců do 3 let. Jako asistentka se podílela na chodu letního reedukačního tábora s bazénovou terapií pro děti s poruchou ADHD. Dále externě spolupracovala s baby clubem Studio Skokánek s.r.o.

V roce 2010 získala kvalifikaci Učitel plavání C na katedře plaveckých sportů FTVS UK v Praze.

Dále své zkušenosti a znalosti prohlubuje v intenzivní spolupráci s Ondřejem Lachmanem, díky níž je metodika PŠ Lachmánek provázaná a ucelená.

Odborné semináře:

  • Něžná náruč rodičů – o vlivu a způsobech manipulace s novorozencem a kojencem v souladu s jeho psychomotorickým vývojem.
  • Emoční inteligence
  • Senzomotorická cvičení pro děti

Workshopy:

  • Plavání dětí s odchylkami PMV
  • Různé typy potápění s kojenci a batolaty
Kde mě zastihnete a kdy se mi nedovoláte?

Hotel JULIŠ
PO 15:55 – 16:55
ČT 14:30 – 16:00
Hotel PANORAMA
PÁ 16:00 – 17:30

Možnosti na domluvení individuální výuky:
Hotel JULIŠ:
PO 12:00 – 14:00
ČT 12:00 – 14:30
Hotel PANORAMA:
PÁ 15:00 – 16:00
Několikrát do roka jsem pro Vás k dispozici i o víkendu.

REFERENCE:
2015/09/15 Lukešovi – Letní intenzivní kurz v Juliši 2015
Dobrý den pane Lachmane,
moc ráda bych zapěla ódu na neuvěřitelnou Terezku.
Absolvovala jsem se svými dětmi 5 a 7let (milujících vodu, ale jen s rukávky či kruhem) intenzivní letní kurz plavání. Během 5dnů/hodin se z našich naprostých neplavců stali báječní lachtánci. Ten posun ze dne na den byl prostě dech beroucí! Váš výukový systém je úžasně logický a dětem naprosto přirozený. Vše jim šlo samo a Terezka vždy věděla, kdy má být přísnější a kdy rozdat srdíčko a děti podpořit.
S manželem jsme jen kroutily hlavami. Naše děti kopou znakové a kraulové nohy, splývají o 106 už i s potřebnými nádechy, otáčí se během splývání ze zad na bříško, pracují na znakových rukách. Také se naučily bezpečně šlapat vodu a orientovat se v prostoru, uvolnit se do hvězdy a z té se samostatně rozkopat do znakových nohou a doplavat ke kraji..no prostě FANTAZIE. Šipky a potápění byly jen třešinkou na mnohapatrovém dortu. DĚKUJEME!
Přejeme Vám krásné dny ve vodě i mimo ní a těšíme se brzy na Terezku
Kryštůfek, Valinka, Šárka a Jakub Lukešovi

ZÁPIS NA PLAVECKÉ KURZY září - LEDEN PRÁVĚ PROBÍHÁ. PRO REGISTRACI KLIKNĚTE ZDE.

Pro registrace klikněte zde.